Ірпінська набережна

Одне з улюблених місць відпочинку ірпінців – міська набережна вздовж річки Ірпінь. У будь-яку пору року тут можна комфортно і цивілізовано провести дозвілля з сім’єю чи друзями. Для цього є все: облаштовані пляжні території та спеціальні місця для рибалок, широка пішохідна зона, велодоріжки, альтанки, столики, лавочки, дитячий майданчик, великий п’ятиметровий мангал. Справжньою родзинкою цього місця є легендарний місток через річку, який веде до лісу і який називають маленькою копією «Зеленого мосту» в Будапешті та мосту в Сан-Франциско.

Ірпінська набережна була урочисто відкрита 19 серпня 2018 року. Ініціатором створення набережної став мер Володимир Карплюк, який незадовго до її відкриття склав повноваження міського голови. Вона проходить вздовж річки Ірпінь від вулиці Стельмаха й до залізничного мосту. Восени 2019 року урочисто було відкрито другу частину набережної, а саме від залізничного мосту й до мосту в селищі Романівка, що сполучає Ірпінь з міжміською трасою Р-30.

У 2020 році на набережній було відкрито спортивний комплекс тренувальних майданчиків – поля для футболу, баскетболу, волейболу, комплекс для силових тренувань. У 2021 тут було проведено десятки змагань. Набережна стала улюбленим місцем для старту вело- марафонів та проведення дитячих велоперегонів. У вересні цього ж року тут було відкрито найбільший в Україні скейт-парк відкритого типу, який притягує до себе любителів екстремального спорту з усієї області.

У найближчі роки набережну планують продовжити в обидва боки – до Стоянки і до 6-ї лінії – і вона стане найбільшою набережною на Київщині для піших і велосипедних прогулянок.

Адреса: вул. Підгірна