15 вересня - ІРПІНЬ, Київ (TBC)

ЛАБОРАТОРІЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Всеукраїнський саміт відбудови українських міст
Володимир Карплюк

Посада

Володимир Карплюк

Посада

Володимир Карплюк

Посада

Володимир Карплюк

Посада

Володимир Карплюк

Посада

СПІКЕРИ: стратеги, візіонери сталої відбудови міст, представники профільних відомств, міські голови.

Ми представимо рішення та методологію для модернізації та процвітання ваших громад.

Створюйте комфортні міста майбутнього з якісними та комфортними просторами!

0
Годин контенту
0
спікерів-лідерів
відбудови українських
міст
0
можливостей,
контактів, практик
0 +
учасників
ОРГАНІЗАТОРИ
ПАРТНЕРИ
ПАТРОНАЖ ТА МЕДІАПАРТНЕРИ

Саміт IRS – ЦЕ УНІКАЛЬНА ПОДІЯ, ДЕ ВИ:

→  Отримаєте дорожню карту І перелік необхідних документів для старту відбудови.
→ Сформуєте список необхідних осіб та організацій для цього процесу.
→  Познайомитесь з рядом міжнародних архітекторів, які зможуть стати вашими візіонерами.
→  Вивчите роль міжнародної та локальної співпраці у питаннях відбудови
→  Отримаєте цінні ідеї, каталоги прикладів робіт, практику.
ЕТАПИ САМІТУ
 • Етап 1:
  Публічна заява.
  • ДЕКЛАРАЦІЯ ІРС – підписана меріями ГО "Клуб мерів 100 міст". Визначення форуму як лабораторії готових рішень. Представлення дорожньої карти та методології відновлення для громад. 100 інноваційних архітектурних проектів для відновлення та розвитку українських громад. Церемонія нагородження.
 • Етап 2:
  Розробка документів.
  • Презентація анкет та переліку документів для розробки громадами. Акцент на конкретній послідовності розробки та врахування екологічного та економічного факторів, принципів інклюзивності, історичної інфраструктурної спадщини, автентичного культурного шару та ін.
 • Етап 3:
  Визначення стратегічних галузей, сфер.
  • Сприяння громадам у визначенні стратегічних галузей та сфер господарювання, задля якісного та швидкого економічного зростання, створення робочих місць та повернення людей.
 • Етап 4:
  Обговорення спільних проблем.
  • Визначення та обговорення ключових викликів для громад. Проведення опитування для громад щодо головних викликів та проблем, і на основі результатів створення фокус груп для надання рішень. Модеровані обговорення про важливі аспекти процесу відновлення: залучення громади, стейкхолдерів, принципи адаптації містобудівної документації відповідно до нових стратегічних документів, залучення фінансування на розробку проектів та на реалізацію, інженерні потужності та транспортна система, якість інфраструктури.
 • Етап 5:
  Просування громад та проектів.
  • Розгляд принципів прозорого конкурентного економічного середовища та плану розвитку. Методологія створення іміджу громади, побудована на принципі побудови успішного бренду. Прозорість процесів, знакові проекти, імениті партнери, синергія влади, бізнесу, громади як основний принцип сприятливого соціально-економічного середовища. Необхідність стимулювання долученості та активності містян. Виступ переможців Хакатону "100 ідей для міст".
ХТО МИ
ТОВ “Інновації та реконструкція для суспільств” IRS — це компанія з відновлення українських міст на основі принципу “Build Back Better” (“Відбудувати краще, ніж було”), що почала свою діяльність у березні 2022 року у відгук на критичне руйнування міст київської агломерації (а саме, Ірпеня на 76 відсотків, і мав назву Irpin Reconstruction Summit, скорочено IRS).
У консолідованій співпраці ми залучили сотні мільйонів гривень на відбудову критичної інфраструктури та житлового сектору. Встановили співпрацю з адміністраціями десятків міст і країн. Про нас написали такі ЗМІ, як New York Times, Euronews France, RAC1 та інші. Ми озвучили нашу проблему на мітингах у Мілані, Європейському комітеті регіонів, у Європарламенті, в Chatham House, на форумі G7, на Трієнале, в Meridian у Вашингтоні та ще багато де. IRS сьогодні - це командна спільнота професіоналів, урбаністів, готових допомогти у всіх аспектах відновлення вашого міста після війни. Ми надаємо комплексні рішення, включаючи консультації, аналіз, інженерні рішення, технологічні інновації та безпеку. Наша команда забезпечує планування та виконання проектів, які розкриють потенціал вашого міста та забезпечать його стійкість у майбутньому. Ми також активно співпрацюємо з громадськістю, інвесторами і місцевими органами влади, щоб забезпечити успішне відновлення та розвиток міст України.

Реєстрація