IRS: зустріч з віце-президентом Amazon з громадської політики

Команда IRS провела зустріч в офісі корпорації Amazon разом із віце-президентом з громадської політики, Шенноном Келлогом. Шеннон Келлог керує зусиллями з громадської політики на підтримку бізнесу Amazon Web Services (AWS) в Америці та має широкий вплив на регіональному та міжнародному рівнях.

На зустрічі представники IRS познайомилися з командою AWS, включаючи керівницю з політики у секторі державного управління AWS, Аллу Голдман Зайфферт, керівника цифрових інновацій у секторі державного управління AWS, Аміту Матуріа, та віце-президента з технологій та інновацій у секторі державного управління AWS, Доменіка Делмоліно.

Під час заходу Шеннон Келлог дав вичерпні відповіді на питання про розвиток технологій та інновацій для вирішення найскладніших питань урядового сектору. IRS висловив вдячність Amazon за час, відданий зустрічі, та надію на подальшу співпрацю.

Особлива увага була приділена важливості забезпечення доступу до сучасних технологій інформації та цифрових рішень для поліпшення роботи урядових органів та задоволення потреб населення в рамках відбудови України. IRS висловив надію на майбутню співпрацю з Amazon для створення “Irpin Smart City” в партнерстві з Gensler.

Зустріч завершилася обміном контактами, і IRS висловлює сподівання побачити Amazon серед компаній в Індустріальному парку Ірпеня та сподівається на подальшу співпрацю для досягнення спільних цілей у галузі інновацій та технологій для суспільного добробуту.