IRS- найкращий локальний проект з відбудови міст: позиція Клубу мерів під час Міланського Трієнале 

IRS – найкращий локальний проект з відбудови міст: позиція Клубу мерів під час Міланського Трієнале. Завдяки підтримці від компанії Stefano Boeri Architetti команда IRS провела презентацію об’єднання італійських стейкхолдерів навколо відбудови Ірпеня – “Реконструкція міста, кейси та рекомендації: приклад стійкості громади для відродження України» на Міланському Трієналє.

Нашим завданням було показати рівень та кількість залученості Італійських спеціалістів до питань відновлення Ірпеня, підвищити амбіції й інших країн. Міжнародні та українські організації високо оцінили результати діяльності групи та структурований підхід до питань відновлення. 

Так Клуб мерів України визнав IRS найкращим локальним проєктом за програмою відбудови. Fondazione Da Vinci вбачають в IRS приклад по реалізації стійкої відбудови для інших міст, і запропонували скласти сумісну методологію задля передачі нашого досвіду іншим громадам.

Міланський Трієнале – це один з найбільших архітектурних івентів року та є найкращим майданчиком для презентації ідей присвячених архітектурі, міським трансформаціям і майбутньому міст.